Bīstamo koku zāģēšana

Ir brīži, kad citādāk nevar...

Bīstamo koku zāģēšana. Koku ciršana

Veicot bīstamo koku zāģēšanu (koku ciršanu), izmantojam pieredzi un zināšanas apvienojumā ar arborista - kokkopja un alpīnisma darba paņēmieniem, lai droši veiktu zāģēšanas darbus. Pilsētas vidē galvenokārt izmantojam koku zāģēšanu pa gabaliem. Ēku, žogu un apstādījumu tuvumā, nepieciešamības gadījumā, ar virvēm nolaižam nozāģētos gabalus līdz zemei, tādējādi pasargājot apkārtējo vidi no sabojāšanas. 

Kokiem īpaši sliktā stāvoklī vai sarežģītās situācijās darbus veicam papildus izmantojot pacēlāju, lai nodrošinātu savu un apkārtējās vides drošību. Savkārt teriorijās, kur vietas pietiek visa koka nogāzšanai, veicam koka zāģēšanu "no kājas" gāžot koku vienā gabalā kontrolētā virzienā.

Svarīgi! Uzņēmuma sniegtie pakalpojumi ir apdrošināti (vispārējā civiltiesiskā apdrošināšana), lai gan līdz šim ne reizi tā nav bijusi nepieciešama.


bīstamo un avārijas koku zāģēšanabīstamo un avārijas koku zāģēšanabīstamo un avārijas koku zāģēšana

Koku zāģēšanas cenas

Lai noteiktu koka nozāģēšanas izmaksas, nepieciešams zināt koka sugu, diametru, aptuvenu augstumu, apkārtesošo situāciju (žogs, vadi, ēkas, apstādījumi...) un objekta atrašanās vietu. Vēlams pievienot dažas bildes.

Šo informāciju iespējams nosūtīt izmantojot kontaktu sadaļā esošo formu vai kontaktinformāciju.

Darbus bildēs var aplūkot galerijā Bīstamo koku zāģēšana