Celmu frēzēšana

Dārzā traucē vecie celmi?

Celmu frēzēšana

Pēc koku nozāģēšanas pāri paliek celms, arī to mēs varam likvidēt. Celmu frēzēšana nozīmē atlikušās koka daļas samalšana, pārvēršot to skaidās.

Mūsu tehnikas parkā ir celmu frēze , ar kuru var piekļūt gandrīz jebkurai vietai nesabojājot apkārtējo vidi. Jaudīgākā celmu frēze Vermeer SC30TX ir aprīkota ar ķēdēm, pateicoties kurām spiediens uz augsnes labi izlīdzinās un faktiski ja platums ļauj (89 cm) ar šo tehniku var piekļūt visur. Savukārt ar mazāko celmu frēzi līdz šim nav bijusi vieta kur vispār nevarētu piekļūt lai tiktu veiktu celmu frēzēšana.


Uzņēmuma sniegtie pakalpojumi ir apdrošināti (vispārējā civiltiesiskā apdrošināšana), lai gan līdz šim ne reizi tā nav bijusi nepieciešama.

celmu frēzēšana ar Vermeer SC30TX Celmu frēzēšana ar Vermeer SC30TX


 

Celmu frēzēšana (celmu smalcināšana) parasti tiek veikta 15-20 cm dziļiumā, no celma apkārtējās teritorijas vidējā augstuma, bet iespējams frēzēšanas darbus veikt arī dzīļāk, līdz tiek veikta pilnīga celmu likvidācija.

Frēzēšanas rezultātā no celma pāri paliek bedre un kaudze ar skaidām. Pēc celmu izfrēzēšanas atliek vien piepildīt šo bedri ar auglīgo augsni un iesēt zālienu. Bedres aizpildīšanai iespējams izmantot esošās celmu skaidas, kuras daļēji jau sajaukušās ar apkātējot augsni celmu frēzēšanas procesā. Beigu rezultātā nekas neliecinātu, ka tur reiz zaļoja koks. 

Celmu frēzēšanas cenas

Lai noteiktu celmu frēzēšanas cenas (celmu frēzēšanas izmaksas) nepieciešams zināt celmu skaitu, celmu diametru un objekta atrašanās vietu. Šo informāciju iespējams nosūtīt izmantojot kontaktu sadaļā esošo formu vai kontaktinformāciju. 

Darbus bildēs var aplūkot galerijā Celmu frēzēšana.