Pakalpojumi

Tree Climbers komanda  - veicam koku stādīšanas, kopšanu, nozāģēšanas, u.c. darbus.

Koku kopšana un vainagu veidošana

Koku vainagu kopšana un vainaga formas veidošana ir veids kā arborists kokkopis varpalīdzēt kokam sadzīvot ar apkārtējo vidi, neradīt bīstamību apkārtējiem, “ielaist” gaismu mājā, dārzā vai apkārtējā teritorijā, novērts problēmas nākotnē, kuras var radīt “nepareizi” veidojies vainags vai radīt estētisku skatu, ko veido sakopts koks.
kļavas vainaga sakopšana koka vainaga kopšana priedes vainaga sakopšana


Bīstamo koku zāģēšana. Koku ciršana

Veicot bīstamo koku zāģēšanu (bīstamo koku ciršanu), izmantojam arboristu (kokkopju) un alpīnisma darba paņēmienus, lai droši veiktu zāģēšanas darbus. Pilsētas vidē galvenokārt izmantojam koku zāģēšanu pa gabaliem. Ēku, žogu un apstādījumu tuvumā, nepieciešamības gadījumā, ar virvēm nolaižam nozāģētos gabalus līdz zemei, tādējādi pasargājot apkārtējo vidi no sabojāšanas.
nokaltušas priedes nozāģēšana koka nozāģēšana pa daļām koka nozāģēšana šaurā vietā


Celmu frēzēšana

Pēc koku nozāģēšanas pāri paliek celms, arī to mēs varam likvidēt. Celmu frēzēšana nozīmē atlikušās koka daļas samalšana, pārvēršot to skaidās.

Mūsu tehnikas parkā ir celmu frēze , ar kuru var piekļūt gandrīz jebkurai vietai nesabojājot apkārtējo vidi. Jaudīgākā celmu frēze Vermeer SC30TX ir aprīkota ar ķēdēm, pateicoties kurām spiediens uz augsnes labi izlīdzinās un faktiski ja platums ļauj (89 cm) ar šo tehniku var piekļūt visur. Savukārt ar mazāko celmu frēzi līdz šim nav bijusi vieta kur vispār nevarētu piekļūt lai tiktu veiktu celmu frēzēšana.

 
Celmu frēzēšana ar Vermeer SC30TX celmu frēzi celmu frēzēšana šaurākās vietās Celmu frēzēšana ar Vermeer SC30TX


Zaru šķeldošana

Kad arborists kokkopis ir veicis koku kopšanas vai koku nozāģēšanas darbus izveidojas zaru kaudze. Mūsu tehnikas parkā ir nepieciešamais transports unzaru šķeldotājs , lai pilnīgi sakoptu teritoriju un visu sastrādāto aizgādātu prom. Izmantojot zaru šķeldotāju, mēs varam sasmalcināt zarus līdz 16 cm resnumam. Radušos šķeldu mēs varam nogādāt utilizācijai, bet to veiksmīgi iespējams izmantot dārzā.
zaru šķeldošana zaru šķeldošana Zaru šķeldošana


Mobilais jeb motorzāģa gateris

Pēc tam, kad koks ir savu nodzīvojis un nokaltis, tam iespējams dot otro dzīvi, sazāģēt smukos dēļos, turpat uz vietas, nekur nevedot...
mobilais jeb motorzāģa gateris mobilais jeb motorzāģa gateris mobilais jeb motorzāģa gateris